درخشش گوشی هوشمند Optimus G ال‌جی در CES 2013

فراایران- ال جی اعلام کرد که گوشی هوشمند پیشرفته Optimus G این کمپانی موفق به دریافت جایزه نوآوری طراحی و مهندسی از CES 2013 گردید. این جایزه با توجه به ویژگی‌های فنی و طراحی زیبا و منحصر به فرد این گوشی در مقایسه با دیگر محصولات موجود، به Optimus G اهدا شد.

Optimus G از زمان عرضه در سه ماهه سوم ۲۰۱۲، توانسته جوایز فراوانی در سراسر جهان به دست آورد. این گوشی هوشمند موفق به دریافت جایزه نوآوری از نمایشگاه KES برای تکنولوژی Zerogap خود گردید. این تکنولوژی با حذف فاصله هوای موجود در دیگر نمایشگرها، شفافیت و وضوح صفحه نمایش لمسی این گوشی را ارتقا داده است. در زمینه طراحی نیز Optimus G توانسته جایزه iF Design را در نوامبر ۲۰۱۲ از آنِ خود کند.

Optimus G تنها یک گوشی زیبا با عملکرد سریع نبوده، بلکه محصولی دوستدار محیط زیست است. نسخه Sprint این گوشی در آمریکا دارای گواهینامه “پلاتین ULE” و همچنین گواهینامه CarbonFree موسسه Carbonfund می‌باشد.

علی رغم برخورداری از تمامی این جوایز، رسانه‌های فناوری متعددی مقالات مثبتی درباره این محصول نوشته‌اند. به عنوان مثال، Optimus G از طرف مصرف کنندگان کره‌ای به عنوان بهترین گوشی هوشمند آندروئیدی در میان رقبای خود انتخاب شده است. کسب رتبه اول از سوی مجله معتبر آمریکایی در این زمینه و دریافت عنوان پرفروش ترین محصول در ژاپن تنها با گذشت یک هفته از عرضه آن به بازار، از دیگر افتخارات این محصول می‌باشد.

به گفته مدیران ارشد ال جی در این بخش، تکنولوژی‌های جدید و مهارت های شرکت در بخش موبایل، پایه و اساس تمامی این دستاورد‌هاست. ال جی اطمینان دارد که با برتری در زمینه تکنولوژی‌های سخت افزاری خود و همچنین رابط کاربری UX که اولین بار توسط Optimus G معرفی گردید، رهبری بازار گوشی‌های هوشمند مجهز به تکنولوژی LTE را در دست خواهد گرفت.