نگاهی به لباس‌شویی‌ Q1467 سامسونگ

فراایران- ما به کار با لباسشویی قدیمی منزلمان عادت کرده بودیم و مدت‌ها بود با اینکه به سختی و پر سروصدا کار می‌کرد با تصور اینکه کار با لباسشویی‌های جدید پیچیده است، تصمیمی برای تعویض آن نداشتیم. تا اینکه همسایه واحد کناری‌ به صدا و تکانه‌های لباسشویی‌‌مان اعتراض کرد و از ما خواست فقط در ساعات محدودی لباسشویی را روشن کنیم تا سر و صدا مزاحم آن‌ها نباشد. این موضوع برای ما که در شرایط فعلی تعداد دفعات بیشتری از لباسشویی استفاده می‌کنیم ساده نبود، بخاطر همین به خانواده‌ام قول دادم یک لباسشویی که کار با آن ساده اما کاربردهایش فوق‌العاده باشد را به آن‌ها پیشنهاد کنم. در جست و جوهایم و مشورت با دوستانم با لباسشویی Q1467 سامسونگ آشنا شدم.

پاک کنندگی فوق‌العاده حتی با آب سرد

یکی از فناوری‌های شگفت انگیز لباسشویی Q1467 سامسونگ فناوری Eco Bubble است. این فناوری حباب‌ساز می‌تواند حجم زیادی از لباس‌ها را در دماهای پایین حتی (۱۵درجه) به بهترین و تمیزترین شکل ممکن شستشو بدهد، به این شکل در مصرف انرژی به مقدار زیادی صرفه‌جویی می‌شود. عملکرد  Eco Bubble به این شکل است که حباب‌ها ماده شوینده را فعال می‌کنند، به سرعت به داخل لباس‌ها نفوذ کرده و چرک و لکه را از بین می‌برند. با صرفه جویی در مصرف انرژی هم در کاهش هزینه برق نقشی داشته‌ایم و هم در حفاظت از محیط زیست، این موضوع برای خانواده من بسیار مهم و جذاب است.

لکه‌هایی که به سرعت محو می‌شوند

ما بارها بعد از شستن لباس‌ها با لباسشویی قدیمی‌مان مجبور می‌شدیم که دوباره لکه‌های به جا مانده روی لباس‌ها را به شکل دستی و با زحمت فراوان شستشو بدهیم. اما حالا به سادگی و تنها با لمس دکمه Bubble Soak سرسخت‌ترین لکه‌ها هم از لباس‌هایمان پاک می‌شوند و از بین می‌روند. با فناوری Bubble Soak لباس‌ها به‌طور کامل در حباب خیس می‌شوند و لکه‌ها به شدت سست شده و به سادگی پاک می‌شوند.

قدرتمند، هوشمند و بی سروصدا

یکی دیگر از نکات برجسته و قابل توجه لباسشویی  Q1467  سامسونگ، موتور دیجیتال اینورتر آن است که ضمن قدرت فوق‌العاده و صرفه‌جویی در انرژی، کارکرد بی صدا و بسیار آرامی دارد. دیگر ما در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانیم لباسشویی را بدون نگرانی از سروصدای آن روشن کنیم. به علاوه اینکه لباسشویی Q1467 سامسونگ دارای سیستم عیب یاب خودکار Smart Check است. این قابلیت می‌تواند مشکلات دستگاه را شناسایی کند و تشخیص دهد.

ضمن اینکه من برای استفاده از این قابلیت در گوشی هوشمندم برنامه مورد نظر را نصب کردم تا به این شکل هم عملکرد لباسشویی را کنترل کنم و هم از راهکارهای عیب‌یابی آسان آن استفاده کنم. در واقع با سیستم عیب یاب خودکار دیگر لازم نیست برای هر سوال و مشکلی پشت خط تکنسین‌های فنی بمانیم.

فناوری Eco Drum Clean  هم از فناوری‌های منحصربه‌فرد این لباسشویی است. Eco Drum Clean  می‌تواند بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر باعث حفظ تازه‌گی ماشین‌لباسشویی شود و دیگ داخل آن را شستشو بدهد و حتی می‌تواند زمانی که تمیزکاری لازم باشد به صورت خودکار به شما اطلاع‌رسانی کند.

شستشوی هوشمندانه

برنامه «شستشوی سریع» یکی از راهکارهایی است که درزندگی پرشتاب امروزی حسابی به درد می‌خورد. با انتخاب شستشوی سریع می‌توانید لباس‌های نیمه کثیف را در زمان کوتاهی شستشو بدهید. ضمن اینکه طراحی منحصربه‌فرد «برجستگی‌های نرم» در این لباسشویی لباس‌های شما را با نهایت لطافت شستشو می‌دهد و لباس‌های حساس و ارزشمند شما در چرخه شستشو هیچ آسیبی نمی‌بینند.

در نهایت اینکه حالا لباسشویی Q1467 سامسونگ با درب کریستالی براق و جذاب آن، زیبایی و آرامش را برای خانه ما به ارمغان آورده است، به علاوه اینکه دستگیره آن هم ۴۵ درجه بالاتر قرار دارد و باز کردن آن هم راحت‌تر از بقیه لباسشویی‌ها است.