شستشوی قدرتمند، سریع و بی صدای ظروف با ماشین ظرفشویی LG QuadWash

فراایران- امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی نیاز نیست افراد وقت با ارزش خود را صرف شستن ظروف شام و ناهار کنند. در زمانه‌ای که همه چیز در راستای راحتی و آسایش هر چه بیشتر افراد پیش می‌رود، شستن ظرف‌ها باعث هدر رفتن زمان افراد می­شود. علاوه براین شستن ظروف با دست باعث مصرف بیشتر آب شرب و اتلاف آن می‌شود.

راهکار هوشمندانه‌ای که برندهای لوازم خانگی ارائه می‌دهند، ماشین ظرفشویی است. شاید در ابتدای حضور این دستگاه‌های هوشمند در بازارهای بین‌المللی شک و شبهه‌هایی در مورد آن‌ها وجود داشت و تصور می‌شد مصرف آب و برق زیادی دارند. اما با گذشت زمان، پیشرفت تکنولوژی و طراحی فناوری‌های جدید هر روز بیشتر مشخص شد که ماشین­های ظرفشویی‌ها تا چه اندازه کاربردی، مقرون به‌صرفه‌ و دوستدار محیط زیست هستند.

در میان برندهای مختلف، ال‌جی همیشه و به طور مستمر سعی در ارائه‌ی خدمات و محصولاتی دارد که بتواند راحتی بیشتر از چیزی که الان موجود است را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد. در این مسیر نیز فناوری‌های جدید و بی‌نظیری طراحی می‌کند و در محصولاتش به کار می‌گیرد. از جمله می‌توان به فناوری QuadWash در ماشین‌های ظرفشویی این برند اشاره کرد.

فناوری QuadWash

همان‌طور که از نام ماشین ظرفشویی LG QuadWash می‌توان حدس زد، از چهار بازوی آب‌پاش به جای دو بازو استفاده می‌کند که باعث می‌شود در همان شست‌وشوی اولیه، بخش عظیمی از ظروف تمیز شوند.

این چهار بازو Multi-Motion هستند، یعنی حرکات چندگانه دارند و می‌توانند با حرکت به تمام جهات تمامی بشقاب‌ها، لیوان‌ها، قاشق چنگال‌ها و قابلمه‌ها و تابه‌ها را به بهترین حالت و با صرف کمترین میزان انرژی تمیز کنند. هر چهار بازوی این سیستم دارای جت اسپری با فشار قوی است که با قدرت بالا آب را به بیرون اسپری می‌کنند. این قابلیت در تمامی ۹ برنامه‌ی شست‌وشوی از پیش تعیین‌شده‌ی LG QuadWash موجود است.

اما نکته‌ی جالب‌تر این است که دستگاه‌های مجهز به این فناوری صدای بسیار کمی تولید می‌کنند، یعنی حداکثر صدای ماشین ظرفشویی LG QuadWash ۴۰ دسی‌بل است که یعنی تقریباً شما هیچ صدایی از دستگاه نمی‌شنوید. نکته جالب‌تر اینکه قدرت چهار بازوی آب‌پاش LG QuadWash به قدری است که در همان مرحله‌ی پیش شست‌وشو می‌تواند بخش زیادی از کثیفی‌ها و چربی‌های ظروف را از بین ببرد. به این معنی که لازم نیست کاربر وقت و آب را برای شستن و تمیز کردن ظرف‌ها هدر دهد. کافی است آشغال غذاها را با دستمال از سطح ظروف پاک کند، آن‌ها را در ماشین ظرفشویی بچیند و بقیه کارها را به LG QuadWash بسپارد. این ۴ بازو با فشار قوی و همکاری هم‌زمان خود نه تنها در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند، بلکه در مدت زمان کوتاه‌تری باعث تمیزی ظروف می‌شوند. به طوری که با QuadWash Pro در عرض یک ساعت تمامی ظروف تمیز و براق می‌شوند.

فناوری TrueSteam

این فناوری بخار را به‌صورت بسیار قدرتمند ولی ملایم در فضای درونی ماشین ظرف‌شویی اسپری می‌کند و حرارت بالای بخار سبب از بین رفتن تمامی لکه‌ها، چربی‌ها و حتی پاک شدن مواد غذایی خشک‌شده و سوخته از سطح ظروف می‌شود.

به این معنی که با فناوری بخار دیگر لازم نیست قبل از قرار دادن ظروف درون ماشین ظرف‌شویی، مواد غذایی چسبیده به ظروف را با سیم‌ظرفشویی بسابید تا پاک شود. چون بخار در طول مراحل شست‌وشو آن‌ها را به‌طور کامل برطرف و تمیز می‌کند. به این صورت که این فناوری ابتدا با یک گزینه به نام پیش‌بخار (Pre-Steam) بالطافت کامل، مواد غذایی چسبیده به سطح ظرف‌ها را از بین می‌برد. سپس مرحله‌ی اصلی بخار پاشی را آغاز می‌کند. بخار قوی با اسپری ملایم آب، علاوه بر تمیز کردن کامل ظرف‌های شکننده باعث حفظ ایمنی و سالم ماندن آن‌ها هم می‌شود.

TrueSteam یکی از مؤثرترین راه‌ها برای از بین بردن میکروب‌ها است.ال‌جی، به واسطه فناوری TrueSteam و تولید و نشر بخارآب خالص با دمای ۱۰۰ درجه سانتی­گراد نه تنها ۹۹.۹ درصد آلرژن‌ها، باکتری‌ها و میکروب‌ها را به‌طور کامل از بین می­برد، بلکه بقایای مواد آلرژی‌زای مرده را نیز از بین می‌برد.

ماشین‌های ظرفشویی ال‌جی LG QuadWash همچنین دارای سیستم EasyRack Plus نیز هستند که کمک می‌کند تا تمامی ظروف با هر سایز و اندازه‌ای به راحتی درون قفسه‌های ظرفشویی جا بگیرد. مصرف‌کننده تنها با فشار یک کلید لمسی می‌تواند در آسان‌تر حالت ممکن ارتفاع قفسه‌ی بالایی ظرفشویی را تغییر دهد تا ظرف‌های بزرگ و حجیم به راحتی در قفسه‌ی پایینی جا بگیرند. این سیستم امکان تغییر ارتفاع در سه اندازه‌ی متفاوت را ارائه می‌دهد.

ال‌جی همچنین با ارائه‌ی اپلیکیشن هوشمند LG ThinQ امکانات بیشتری را در اختیار مصرف‌کننده‌ها قرار می‌دهد. مدل‌های جدید ماشین ظرفشویی ال‌جی با قابلیت اتصال به شبکه‌ی وای‌فای، این امکان را به کاربر می‌دهند که با موبایل خود به کنترل، روشن یا خاموش کردن دستگاه بپردازد. یعنی فقط کافی با کمک موبایل و از طریق اینترنت، از راه دور ماشین ظرفشویی را روشن کنید؛ تا در ساعات کممصرف برق، ظرف‌ها را شست‌وشو دهد.