تلفن‌های‌هوشمند ‌Xperia™

فراایران- Xperia T (در برخی بازارهای خاص با نام Xperia TX نیز شناخته خواهد شد) که در جدیدترین فیلم جیمز باند،Skyfall، نیز حضور خواهد داشت،پرچم‌دار جهانی جدید شرکت خواهد بود که بهترین صفحه نمایش و دوربین تلفن هوشمند HDی سونی و همچنین عملکردهای آسان تک لمسی  (‘One-touch’) مبتنی بر ارتباطات برد نزدیک (NFC) را ارائه می‌نماید.

Xperia Vدر بسیاری از ویژگی‌های عالی با Xperia T مشترک است ولی مبتنی بر LTE برای عملکرد فوق سریع شبکه بوده و با بالاترین سطح مقاومت در برابر آب برای تلفن هوشمند به بازار عرضه خواهد شد.Xperia J از یک طراحی خیره‌کننده سود برده و با اندازه متمایز صفحه نمایش گزینه‌ای مناسب برای مصرف‌کنندگانی است که می‌خواهند مقرون به صرفه بودن را در شمایلی زیبا تلفیق نمایند.

Xperia Tablet S برای نخستین بار Xperia را به دنیای تبلت می‌آورد.Xperia T در چند هفته آینده به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.Xperia V و Xperia J در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ به بازارهای جهانی عرضه خواهند شد.

کونیماسا سوزوکی، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ارتباطات همراه سونی، گفت:” امسال نمایشگاه IFA نقطه عطفی برای سونی و ارتباطات همراه سونی محسوب می‌شود.  تلفن‌های هوشمند Xperia در قلب استراتژی موبایل سونی جای گرفته و تجربه‌ای یکپارچه را بر روی تجهیزات مختلف ارائه می‌نمایند و مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازند تا به آسانی  و به سرعت به دنیای سرگرمی‌های ارائه شده از سوی سونی دسترسی پیدا کنند.”

 تلفن‌های هوشمند Xperia: بهترین تکنولوژی و طراحی سونی

Xperia T و Xperia V بهترین صفحه نمایش سونی، دوربین و اتصالات را برای ارائه بهترین تجربه HD به منظور لذت بردن از محتوا بر روی هر صفحه نمایش و در هر زمان، در یکدیگر تلفیق می‌نمایند.

Xperia T، Xperia V و Xperia J بر اساس همان زبان طراحی که برای نخستین بار در تلفن‌های هوشمند برنده جایزه*Xperia arc و Xperia arc S معرفی شد، ساخته شده و شمایلی باریک را با تاکیدی بر صفحه نمایش برای امکان دید عالی ترکیب می‌نمایند.

سرگرمی‌های بیشتر با برنامه‌های کاربردی رسانه‌ای سونی و موسیقی نامحدود

برنامه‌های کاربردی رسانه‌ای سونی ( واکمن ((“WALKMAN®”)، آلبوم (Album) و فیلم‌ها (Movies)) بهترین تکنولوژی‌های سونی را در یکدیگر تلفیق کرده و مصرف‌کنندگان را به خدمات گوناگون سرگرمی متصل می‌نمایند. این برنامه‌ها به جزئی لاینفک از رابط کاربری تلفن‌های هوشمند Xperia، تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی VAIO بدل شده‌اند تا تجربه‌ سرگرمی یکپارچه و بی‌همتایی را ارائه نمایند.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی واکمن به سادگی  و تنها با فعال‌سازی عملکرد ClearAudio+*** سونی از صدای پیشنهادی سونی با نهایت وضوح و پخش طیف کامل صدا، لذت ببرند. موسیقی‌های متنوعی شامل موسیقی‌های ذخیره شده بر روی کامپیوتر کاربر، لیست موسیقی‌های دوست داشته شده (“liked”) توسط دوستان در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و میلیون‌ها آهنگ از طریق سرویس موسیقی نامحدود (Music Unlimited.)،از طریق این برنامه کاربردی قابل دسترسی هستند.

برنامه کاربردی آلبوم رابط کاربری حسی که کاربران را قادر می‌سازد تا تصاویر را مشاهده و مرتب کرده و به اشتراک بگذارند با قابلیت تثبیت تصاویر ارسال شده در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، تلفیق می‌نماید.

مصرف‌کنندگان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی Movies از محتوای ویدیویی با کیفیت صدا و تصویر بالا لذت ببرند. این برنامه همچنین خلاصه‌ای از فیلم‌ها را از طریق دسترسی به پایگاه اطلاعاتی غنی Gracenote ارائه می‌نماید.

علاوه بر این مصرف‌کنندگان می‌توانند با برنامه‌های کاربردی آلبوم و Movies، از راه دور به محتوای تصاویر و فیلم‌های ذخیره شده بر روی سرور رسانه‌ای دیجیتال خانگی خود دسترسی داشته باشند.

نلفن‌های هوشمند Xperiaیی که از ماه سپتامبر تا پایان سال میلادی جاری عرضه می‌شوندبا اشتراک آزمایشی رایگان ۶۰ روزه  خدمات پخش موسیقی مبتنی بر رایانش ابری موسیقی نامحدود از شبکه سرگرمی‌های سونی**، ارائه خواهند شد. این سرویس ویژه فرصت ثبت نام مستقیم از طریق تلفن هوشمند Xperia و دسترسی به میلیون‌ها آهنگ را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

عملکردهای تک لمسی (‘One-touch’) برای به اشتراک گذاری محتوا

سونی از طریق عملکرد تک لمسی، NFC را فراتر از کاربردهای مرسومی مانند تگ‌خوانی یا پرداخت، در قلب به اشتراک‌گذاری محتوا قرار می‌دهد. مصرف‌کنندگان اکنون می‌توانند به سادگی و بدون نیاز به فرآیند دست‌وپاگیر pairing، از موسیقی و تصاویر خود بر روی مجموعه‌ای از تجهیزات مبتنی بر NFC سونی تنها با لمس دادن آنها با یکدیگر و برقراری اتصال بی‌سیم بین آنها، لذت ببرند.

به عنوان مثال Xperia T و Xperia V می‌توانند موسیقی را با استفاده از عملکرد تک لمسی بر روی بلندگوی مبتنی بر NFC مدل SRS-BTV5 که آن هم امروز در نمایشگاه IFA معرفی شد، پخش کنند.