امضای قرارداد لاماسو با مجموعه‌های ایران‌هتل‌آنلاین و فلایتیو

فراایران- پلتفرم رزرواسیون هتل آنلاین لاماسو که مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد فعالیت می‌کند و متعلق به هلدینگ فناپ است در جدیدترین قرارداد خودش بازه فعالیتش را گسترش داده و حالا بخشی از زیرساخت رزرو هتل مجموعه‌های «ایران هتل آنلاین» و «فلایتیو» را نیز پوشش می‌دهد. پلتفرم لاماسو که بزرگترین ارائه‌دهنده راهکارهای رزرواسیون برخط هتلی به شمار می‌آید، طی قراردادی تازه با دو پنل شناخته شده در زمینه گردشگری، به ایران هتل آنلاین و فلایتیو خدمات می‌رساند.

بر اساس ساختار پیاده سازی شده در این همکاری، بخشی از سیستم رزرواسیون هتل در وب‌سایت ایران هتل آنلاین به زیرساخت پلتفرم لاماسو منتقل شده و از هفته گذشته به حالت بهره‌برداری رسیده است.

علاوه بر این همکاری مستقیم فلایتیو و لاماسو برای بخش رزرو هتل در سایت یاد شده نیز آغاز به کار کرده و به گفته مدیر فروش لاماسو، به صورت روزانه حداقل پانزده رزرو به ثبت می‌رساند. این در حالی است که شیوع ویروس کرونا در کشور وضعیت گردشگری را به شدت تحت شعاع قرار داده است.

هر دو وب‌گاه ایران هتل آنلاین و فلایتیو بستری برای سهولت در زمینه رزرو هتل و دریافت سایر خدمات گردشگری در کشور و خارج از کشور هستند.

گفتنی است لاماسو بزرگترین ارائه دهنده راهکارهای رزرواسیون آنلاین هتلی است که با کاهش فعالیت مورد نیاز و هزینه‌ها به توسعه کسب و کارها کمک می‌کند.

در واقع لاماسو زیرساختی آنلاین جهت اتصال هتل‌ها و مراکز رزرو دهنده است که مزایایی از جمله حفاظت از اطلاعات، اتصال به نرم افزار هتل‌داری، بهبود فرآیند رزرواسیون، زیرساخت امن بانکی، صرفه جویی در هزینه‌ها و عدالت در پرداخت را به ارمغان می‌آورد.

«سرزمین هوشمند پاد» طرح پلتفرم جامع و چند سویه گروه مالی پاسارگاد است که با ارائه راهکارهایی متنوع از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف، محصولات و امکاناتی گوناگون را در راستای تحقق زندگی بهتر ارائه می­دهد.